LUDA ZAVRŠNICA

Zbog ovog poteza Mbappe sigurno neće osvojiti nagradu za fair-play: Domaćini su poludjeli na njega

PSG je teškom mukom izborio pobjedu na vrućem gostovanju kod Metza u susretu Ligue 1.

U jučerašnjem susretu 7. kola francuske Ligue 1 PSG je teškom mukom slavio na gostovanju kod Metza, utakmica je završila rezultatom 2:1.

Pogodak odluke pao je u petoj minuti sudačke nadoknade, a nakon pogotka nastala je frka na terenu, Kylian Mbappe je provocirao domaćine nesportskim ponašanjem, a čini se da to nije bilo sve.

Tako se na internetu pojavila snimka iz 82. minute susreta kada je Mbappe zaradio još veći gnjev domaćih navijača, ali i igrača. Umjesto da u duhu fair-playa vrati loptu domaćoj momčadi koja ju je izbacila van terena zbog ozljede igrača, Mbappe je umalo zabio pogodak Metzu.

Krajnjim naporom vratar Oukidji uspio je ukrotiti loptu i spriječiti pogodak PSG-a. Bez ikakve sumnje, bila je to vrhunska obrana alžirskog vratara, a čini se da ni Mbappe nije planirao to napraviti.

Pokušao je domaćinima objasniti da je samo vraćao loptu, ali mogao je to puno jednostavnije odraditi.