KONFERENCIJSKA LIGA

Utakmica Vllaznije i Širokog Brijega prekinuta u drugom dijelu zbog skandiranja domaćih navijača

Susret je prekinut u 50. minuti utakmice pri ukupnom rezultatu 3:2 za goste i nastavljen je desetak minuta kasnije.

Uzvratna utakmica 1. kola kvalifikacija za Konferencijsku ligu između Vllaznije Širokog Brijega bilo je nakratko prekinuto zbog skandiranja domaćih navijača na stadionu Loro Borici u Skadru.

Bh.mediji prenose kako je utakmica prekinuta u 55. minuti, nedugo poslije uvodnog gola domaćih na utakmici, zbog skandiranja albanskih navijača, međutim nije poznato što su navijači Vllaznije uzvikivali.

Igrači su se poslije desetak minuta pauze vratili na teren, a problematični huligani odstranjeni su s tribine i utakmica se nastavila.

Široki iz prvog susreta brani prednost 3:1, a trenutačno je ukupan rezultat poravnat jer domaćin ima 2:0.