GOSTI SU DUGO ODOLIJEVALI

Juventus uz dosta muke iščupao pobjedu i probio se na četvrto mjesto Serie A

Ključni trenutak dogodio se u samoj završnici prvog dijela kada je Pedro Obiang isključen zbog oštrog prekršaja.

U susretu 17. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je s mnogo muke pobijedio Sassuolo s 3:1 skočivši na četvrto mjesto Serie A.

Premda je cijelo drugo poluvrijeme Juve imao igrača više, torinska Stara dama je tek u samoj završnici utakmice stigla do pobjede.

Možda i ključni trenutak dogodio se u samoj završnici prvog dijela kada je Pedro Obiang isključen zbog oštrog prekršaja. Sudac Davide Massa je pregledao VAR snimku i poslao Obianga na hlađenje.

Juventus je s igračem više poveo u 51. minuti preko Danila, no sedam minuta kasnije Gregoire Defrel je zabio za 1:1. Domaćin je bio korak do nove prednosti u 67. minuti, no Federico Chiesa je pogodio vratnicu. Šest minuta kasnije Cristiano Ronaldo je imao zicer, no Andrea Consigli je sjajno reagirao.

I hrabri gosti su imali nekoliko prilika, možda i za podvig. Ipak, u 82. minuti Aaron Ramsey je zabio za 2:1, a u posljednjim trenucima susreta Ronaldo je postavio konačnih 3:1.